NATJEČAJ ZA RADNA MJESTA U NAM-PEKU

Za potrebe povećanja kapaciteta proizvodnje u vlastitoj pekari NAM-PEK
 NAMEKS d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za slijedeće radno mjesto:

 Pekar (m) – više izvršitelja
 Opis posla: Priprema i izrada svih vrsta tijesta i pekarskih proizvoda. Mjesto rada: Široki Brijeg.
 Uvjeti:
  • SSS
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Odgovornost u radu, samostalnost, pouzdanost, predanost i točnost u poslu
  • Visoka razina motiviranosti za posao
  • Spremnost za timski rad

Trgovac (m/ž) – više izvršitelja/izvršiteljica
Opis posla: Rad u maloprodaji pekarskih proizvoda. Mjesto rada: Široki Brijeg.
Uvjeti:
  • SSS

Uz prijavu za natječaj potrebno je dostaviti sljedeće:
  • Dokaz o stručnoj spremi
  • Životopis
  • Eventualno mišljenje prethodnog poslodavca

Zainteresirani svoje prijave sa traženim dokumentima trebaju dostaviti na e-mail adresu posao@nameks.com
ili putem pošte na:

Nameks d.o.o.
Fra Dominika Mandića br. 19
88220 Široki Brijeg

Natječaj je otvoren do 31.03.2017.g

Ostale vijesti:

DJEČJI DAN U LJUBUŠKOM

    Dragi roditelji iz Ljubuškog i okolice, pripremili smo...

NATJEČAJ ZA POSAO U DRINOVCIMA

  Za potrebe otvaranja nove poslovnice u Drinovcima, NAMEKS d.o.o....

OTVOREN PRODAJNI CENTAR NAMEX U LJUBUŠKOM

        Dragi prijatelji, sretni smo i ponosni...